• فعال،محقق، نویسنده و مشاور حوزه بازاریابی دیجیتال و علاقمند به آموزش و همچنین اشتراک گزاری تجربیات خود از طریق چاپ مقالات.
 • تلاش در همسو سازی صنعت با ترندهای وابسته از جمله IOT, Big Data Analytics, Startups, Innovation, New Ideas
 • آمادگی جهت انتقال اطلاعات و تجربیات به عنوان منتور در استارتاپ ویکند ها، مراکز آموزشی و بنگاههای کسب و کار.

در حال حاضر در آسکوتک، واحد فناوری شرکت بازرسی بین المللی آسکو، به عنوان سرپرست فرآیندهای فناوری اطلاعات و بازاریابی دیجیتال، مشغول فعالیت هستم.
همچنین عضو رسمی گروه Rebazaar بوده و در کنار دوستانی متخصص، فعال و با تجربه همچون، علیرضا اکرمی، سهیل اعرابی در حال فعالیت و برگزاری کارگاه های آموزشی هستیم.

من از سال ۹۲ وارد حوزه دیجیتال شدم، از همون اول که اپلیکیشن اینستاگرامو تو گوشیم ریختم ?
روز به روز بیشتر تو اینترنت (گوگل و یوتیوب) وقت میگزروندم و یاد می گرفتم. از کلی کتاب های الکترونیکی و چاپی، مقالات، پادکست و کلیپ های آموزشی و غیره استفاده کردم.
با افراد بزرگی ملاقات کردم و به حرفهاشون و تجربیاتشون گوش دادم و یاد گرفتم. به همین جهت تصمیم گرفتم در این سایت اونارو با شما قسمت کنم.

 • یک شاگرد دیجیتال
  این روزها دیگه همه چی دیجیتال شده. یادگیری و کسب درآمد آسونتر از قبل شده و همینجور ادامه داره. اما همیشه به یاد داشته باشید که زندگی واقعی رو تماما با دیجیتال جایگزین نکنید.
 • در حال یادگیری و یاد دادن
  فرقی نمیکنه کجا، کی و چطوری. قویاٌ پیشنهاد میکنم مطالعه و یاد گیری فردی و همیشه تو برنامه روزانتون داشته باشید. سعی کنید ماهی یک کتاب مطالعه و یا گوش کنید.
 • نتوورکینگ و آشنا شدن با افراد جدید
  سعی کنید با افراد جدیدی تو حوزه خودتون آشنا بشید و تجربیات همو به هم منتقل کنید و دایره ارتباطات خورتون رو گسترش بدید (هم در سطح ملی و هم در سطح بین المللی)
 • هدفمند
  زندگی بدون هدف هیچ فایده ای نداره، بدون ارزش میشه. پس هدفمند باشید به هر اندازه ای مهم نیست که اهداف شما با بقیه چه تفاوتی داره. مهم هدف خود شماست.